BAŞKAN ÇELİKCAN’IN YENİ YIL MESAJI

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajda; “Her yeni yıl, yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirdiğini belirterek; “Tüm halkımızın ve değerli Yüreğirli hemşerilerimin yeni yılını içtenlikle kutluyor, sağlık, mutluluk, esenlik ve başarı dolu nice yıllar diliyorum.” dedi.

Başkan Mahmut Çelikcan mesajında; ''2019 yılına çeşitli beklentiler ve umutlarla girmekteyiz. Bunların en başında da ülkemizin kalkınması, refahı, huzuru, birliği ve dirliği gelmektedir.

Dünyada ve bölgede yaşanan sorunların bir an önce çözüme kavuşturulup, bütün insanların barış ve huzur içerisinde yaşaması en büyük dileğimizdir. Yeni yılın ilçemiz, şehrimiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

2019 yılında tüm insanların kavgadan uzak birlik ve beraberlik içerisinde kardeşçe yaşaması en büyük dileğimdir.  Bu duygu ve düşünceler içerisinde, tüm halkımızın ve değerli Yüreğirli hemşerilerimin yeni yılını içtenlikle kutluyor, sağlık, mutluluk, esenlik ve başarı dolu nice yıllar diliyorum.” temennisinde bulundu.

“GELİŞMİŞ BİR TÜRKİYE İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞMALIYIZ”

Yüreğir'de ilkleri gerçekleştirdiklerini ve hizmetlerini her yıl katlayarak sürdürdüklerini belirten Başkan Çelikcan; ''Vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için çalışıyoruz. Bize düşen görev içinde bulunduğumuz tarihi dönemeçte birlik ve beraberliğimizi koruyarak, bizden sonraki nesillere her alanda gelişmiş bir Türkiye bırakmak için canla başla çalışmaktır. '' şeklinde konuştu.